Ладижинські волонтери виготовляють один маскувальний костюм приблизно за дві години
7 млн грн на громади: стартував новий сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”
14:39
Близько тисячі маленьких ладижинців обслідували лікарі Охматдиту
ексклюзив
22:18
143 дитини, перебуваючи за кордоном, продовжують здобувати освіту в Ладижині дистанційно
ексклюзив
21:06
Героям присвячується. Прем’єра пісні Василя Куцака - ВКЛОНІМОСЬ!
ексклюзив
21:39
Переселенці з Херсону відновили в Ладижині бізнес, який мусили закрити через війну
22:54
В Ладижині змінився графік відключень електроенергії в 2-й декаді січня 2023 року
18:04
На Вінниччині очікується погіршення погодних умов!
16:37
Серійного крадія затримали у Гайсинському районі
14:08
Діти ветеранів війни, учасників бойових дій та осіб з окупованих територій можуть навчатися на бюджеті

0

ХХV обласні змагання з пішохідного туризму у приміщеннях відбулися у Вінниці 27-28 лютого. Для участі у змаганнях зареєструвалась 51 команда. Ладижин представляли 15 спортсменів клубу «Крокус». Змагання були організовані із дотриманням всіх карантинних обмежень. Кожна команда прибувала до закладів, де відбувались змагання у призначений час, чим обмежували спілкування з представниками інших команд. Про це повідомляє тренер ладижинської команди Оксана Бевз на своїй сторінці у фейсбук.

Змагання на дистанціях «Зв’язки» та «Командна смуга перешкод» проходили у приміщенні Вінницького технічного коледжу. Клуб «Крокус» на змаганнях представляли чотири зв’язки та одна команда для проходження «Командної смуги».

На дистанції «Зв’язки» змагались: Роман Кучерявий і Даніїл Журба, Аліна Рагозіна та Іван Мартинюк, Ольга Рагозіна і Дар’я Суліган, Юлія Бобрик і Настя Головатюк. Результати ще підводяться.

У командній смузі участь брали Роман Кучерявий, Даниїл Журба, Аліна Рагозіна та Іван Матринюк, де у напруженій боротьбі вибороли 6 місце.

Змагання на дистанції «Особиста смуга перешкод» відбувались у приміщенні фізико-математичної гімназії.

Одинадцять з п’ятнадцяти ладижинських  спортсменів брали участь на дистанції «Особиста смуга перешкод», де продемонстрували високі результати.

Учасники проходили дві різні дистанції, на кожній визначався переможець. А за результатами обох дистанцій підводився загальний підсумок.

Ладижинські діти загалом завоювали 9 призових місць.

Серед 25 учасників групи 2006 – 2007 р.н. Іван Мартинюк, Влада Цитульська, Дар’я Суліган, Юлія Бобрик увійшли до десятки найкращих.

Серед 35 хлопців 2008 – 2009 р.н. Нікіта Грубик показав 5-й результат.

Серед 22 дівчат 2008 – 2009 р.н. Вероніка Король виборола ІІ місце, Настя Головатюк посіла ІІІ місце, а Аліна Зубрицька показала 9-й результат.

Найкращий результат продемонструвала наймолодша ладижинська учасниця – Уляна Чорна (2011 р.н.), яка стала абсолютною чемпіонкою на обох дистанціях і в результаті виборола золото у загальному підсумку.

Маша Зінько (2011 р.н.) увійшла у десятку кращих юних спортсменок області.

Серед хлопців Андрій Алєксін став бронзовим призером у групі 2010 – 2011 р.н.