Ладижинські волонтери виготовляють один маскувальний костюм приблизно за дві години
7 млн грн на громади: стартував новий сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”
14:39
Близько тисячі маленьких ладижинців обслідували лікарі Охматдиту
ексклюзив
22:18
143 дитини, перебуваючи за кордоном, продовжують здобувати освіту в Ладижині дистанційно
ексклюзив
21:06
Героям присвячується. Прем’єра пісні Василя Куцака - ВКЛОНІМОСЬ!
ексклюзив
21:39
Переселенці з Херсону відновили в Ладижині бізнес, який мусили закрити через війну
22:54
В Ладижині змінився графік відключень електроенергії в 2-й декаді січня 2023 року
18:04
На Вінниччині очікується погіршення погодних умов!
16:37
Серійного крадія затримали у Гайсинському районі
14:08
Діти ветеранів війни, учасників бойових дій та осіб з окупованих територій можуть навчатися на бюджеті
13:27
В Гайсинському районі чоловік погрожував зброєю військовослужбовцям
17:53
Мобільні оператори можуть частково обмежити окремі сервіси.

0

VІІ чемпіонат України з велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження проходив у Світловодську з шостого по дев’яте липня. Варто зазначити, що подібні велозмагання проводяться один раз на два роки. У чемпіонаті взяли участь 12 команд з різних областей України. Вінниччину у цьому виді спорту представляли спортсмени ладижинського клубу «Крокус». Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє тренерка ладижинців Оксана Бевз на своїй сторінці у фейсбук.

На спортсменів чекали дві традиційні дистанції: «Велоралі» та «Комплексна». Проте, як зазначила Оксана Бевз, через карантин тривалість змагань скоротили до двох днів, що далося в знаки через збільшення навантаження на спортсменів.
Дистанцію «Велоралі» (40 км із виконанням додаткових етапів: «Ремонт велосипеда», «Переправа по колоді учасників і велосипедів», «Знання правил дорожнього руху та надання домедичної допомоги», «Подолання піщаної ділянки») ладижинці пройшли найкраще і здобули перемогу.

«…Складна дистанція, але дуже цікава. Її, як правило, діти люблять найбільше, тому ця дистанція – завжди наша «козирна карта». Тому в цьому році ми її теж виграли, але хочу зазначити, що орієнтуватись було не просто: неточності у легенді дали свій відбиток на часі команди та її впевненості у маршруті. Етап «В’язання вузлів» мене теж трохи засмутив (великий час показали). Переправа по колоді була зразкова…», – зазначила Оксана Бевз.

«Комплексні» змагання, (до складу яких входять: «Фігурне водіння велосипеда», «Тріал» та «Велокрос»), далися ладижинцям важче. Проте, крокусівці – абсолютні чемпіони України 2019 року – і цього разу продемонстрували високий рівень підготовки та знову стали чемпіонами України.

«Фігурне водіння велосипеда» наші спортсмени відпрацювали на відмінно. Тетяна Міщенкова і Оля Рагозіна вибороли І та ІІ місце. Даниїл Журба – ІІІ місце, Іван Мартинюк та Ілля Синолицький показали 9-й і 12-й результати з 43 хлопців, Ангеліна Колісник – 11-й серед 25 дівчат… Але дистанції «Тріал» і «Велокрос» для нас виявились не такими вдалими. Готувались ми не так багато, як до фігурки… В результаті маємо ІІІ загальнокомандний результат на дистанції «Комплексна», – йдеться у дописі.

Зрештою, пріоритетність дистанції «Велоралі» дала ладижинцям можливість перемогти та стати чемпіонами України.

В особистому заліку на «Комплексній дистанції» Даниїл Журба здобув перше місце, Тетяна Міщенкова має бронзу.

Тренують команду Микола Стефаник та Оксана Бевз.

Шановний читач, Ви зайшли на сайт як незарєстрований користувач. Рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм іменем.