L`News > ДТЕК / ТОП > Пориви в тепломережах Ладижина шукатимуть за допомогою зеленої речовини

Пориви в тепломережах Ладижина шукатимуть за допомогою зеленої речовини

В Ладижині 21 січня розпочнеться тестування тепломережі на наявність витоків (понаднормових втрат). Для цього в мережу теплопостачання  введуть спеціальну речовину (флуоресцеїн натрію), який забарвлює воду зеленим кольором. Він не токсичний та виключає будь-які протипоказання для людей. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

«Ладижинська ТЕС повідомляє, що з 21 січня для визначення місць витоків (понаднормових втрат) мережної води, підприємство буде проводити введення в мережу теплопостачання спеціальну речовину (флуоресцеїн натрію), який забарвлює воду зеленим кольором. Він не токсичний та виключає будь-які протипоказання для людей», – йдеться в повідомленні.

Містян просять повідомляти про появу зелених калюж в підвалах та прилеглих прибудинкових територіях, за телефонами: 65-3-52, 6-43-69, 097 319 13 62.

За цими ж номерами телефонів прес-служба просить ладижинців повідомляти у випадках, коли зелена вода потече з кранів гарячого водопостачання у квартирі, адже таку воду використовувати не можна. Поява зеленої рідини з тепломережі в кранах з гарячою водою може свідчити про певні пошкодження бойлера у будинку.Повернутись