L`News > Спорт / ТОП > Ладижинська самбістка здобула бронзу на чемпіонаті України

Ладижинська самбістка здобула бронзу на чемпіонаті України

Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів проходив у Херсоні 23-25 квітня. Змагання зібрали понад 400 учасників із 20 регіонів України. До складу збірної Вінницької області увійшли і ладижинські борці – вихованці ДЮСШ ім. Івана Сагаєва.

В напружених поєдинках ладижанка Оксана Мрочко виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 41 кг.

Тренує спортсменку Олександр Жарун.

Найближчими суперницями нашої бронзової призерки стали Софія Спицина (Чернігівська область) та  Софія Селіверстова (Житомирська область), які здобули І та ІІ місце відповідно. Оксана Мрочко розділила ІІІ сходинку з киянкою Кариною Іващенко.

Як зазначають у Федерації самбо України, цей турнір став головним етапом відбору до національної збірної у цій віковій категорії на чемпіонат Європи.