L`News > Спорт > Ладижинці здобули призові місця на чемпіонатах зі спортивного орієнтування

Ладижинці здобули призові місця на чемпіонатах зі спортивного орієнтування

VІІІ змагання зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій (чемпіонат Центру) та особисто-командний чемпіонат області зі спортивного орієнтування пройшли в околицях Вінниці  3-4 травня. На чемпіонат Центру зареєструвались 111 учасників, а на особисті змагання – 88.

Ладижин на змаганнях представляли 18 спортсменів клубу «Крокус». Про це повідомляє сайт Ладижинської міської ради.
За результатами чемпіонату області ладижинці тримались у п’ятірці кращих у своїх групах. На дистанції «Спринт», Ангеліна Колісник та Валентина Слободзян вибороли ІІ та ІІІ місця відповідно у своїх групах.

На чемпіонаті Центру ладижинці показали кращий результат:

• На дистанції «Коротка», Ольга Рагозіна і Андрій Алєксін вибороли ІІ місце у своїх категоріях.
  • На дистанції «Спринт» Анастасія Головатюк, Валентина Слободзян та Олександра Тертична посіли ІІ місце у своїх категоріях, а Ангеліна Колісник виборола золото.

За підсумками двох днів змагань Валентина Слободзян та Ангеліна Колісник стали срібними призерами змагань, Ольга Рагозіна – бронзовою призеркою.

Тренують спортсменів Микола Стефаник та Оксана Бевз.