L`News > Спорт > В Ладижині пройшли обласні змагання з боротьби самбо

В Ладижині пройшли обласні змагання з боротьби самбо

Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків і дівчат 2007-2008 р.н. проходив у Ладижині 22 травня.

До міста приїхали сім команд з  чотирьох територіальних громад області (Вінниця, Ладижин, Оратів та Іллінці), загалом 124 учасники. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

За результатами турнірної таблиці Ладижинська ДЮСШ ім. Івана Сагаєва здобула перше командне місце. Інші місця серед команд розподілились таким чином:
  1. МДЮСШ №5 (Вінниця);
  2. КЗ ВОК ДЮСШ (Вінниця);
  3. Оратівська ДЮСШ;
  4. ДЮСШ «Колос» (Вінниця);
  5. СК «Ратібор» (Вінниця);
  6. ГО СК «Страж» (Іллінці).
В особистому заліку чемпіонами серед ладижинців у своїх вагових категоріях стали:

Наконечна Олександра.
Тренують ладижинських спортсменів  Олександр Жарун, Павло Бабак, Владислав Майстренко та Володимир Кірса.

***

21-22 травня в Чорноморську Одеської області у палаці спорту «Юність» пройшов Всеукраїнський турнір "Чорноморський фестиваль боротьби самбо", на якому серед майстрів двоє ладижинських спортсменів Анатолій Пшемиський та Олександр Полозюков вибороли золоті медалі.