L`News > Спорт / ФОТО / ВІДЕО > Ладижинці стали чемпіонами України з велосипедного туризму

Ладижинці стали чемпіонами України з велосипедного туризму

VІІ чемпіонат України з велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2004-2006 років народження проходив у Світловодську з шостого по дев’яте липня. Варто зазначити, що подібні велозмагання проводяться один раз на два роки. У чемпіонаті взяли участь 12 команд з різних областей України. Вінниччину у цьому виді спорту представляли спортсмени ладижинського клубу «Крокус». Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє тренерка ладижинців Оксана Бевз на своїй сторінці у фейсбук.

На спортсменів чекали дві традиційні дистанції: «Велоралі» та «Комплексна». Проте, як зазначила Оксана Бевз, через карантин тривалість змагань скоротили до двох днів, що далося в знаки через збільшення навантаження на спортсменів.
Дистанцію «Велоралі» (40 км із виконанням додаткових етапів: «Ремонт велосипеда», «Переправа по колоді учасників і велосипедів», «Знання правил дорожнього руху та надання домедичної допомоги», «Подолання піщаної ділянки») ладижинці пройшли найкраще і здобули перемогу.

«…Складна дистанція, але дуже цікава. Її, як правило, діти люблять найбільше, тому ця дистанція – завжди наша «козирна карта». Тому в цьому році ми її теж виграли, але хочу зазначити, що орієнтуватись було не просто: неточності у легенді дали свій відбиток на часі команди та її впевненості у маршруті. Етап «В’язання вузлів» мене теж трохи засмутив (великий час показали). Переправа по колоді була зразкова…», – зазначила Оксана Бевз.

«Комплексні» змагання, (до складу яких входять: «Фігурне водіння велосипеда», «Тріал» та «Велокрос»), далися ладижинцям важче. Проте, крокусівці – абсолютні чемпіони України 2019 року – і цього разу продемонстрували високий рівень підготовки та знову стали чемпіонами України.

«Фігурне водіння велосипеда» наші спортсмени відпрацювали на відмінно. Тетяна Міщенкова і Оля Рагозіна вибороли І та ІІ місце. Даниїл Журба – ІІІ місце, Іван Мартинюк та Ілля Синолицький показали 9-й і 12-й результати з 43 хлопців, Ангеліна Колісник – 11-й серед 25 дівчат… Але дистанції «Тріал» і «Велокрос» для нас виявились не такими вдалими. Готувались ми не так багато, як до фігурки… В результаті маємо ІІІ загальнокомандний результат на дистанції «Комплексна», – йдеться у дописі.

Зрештою, пріоритетність дистанції «Велоралі» дала ладижинцям можливість перемогти та стати чемпіонами України.

В особистому заліку на «Комплексній дистанції» Даниїл Журба здобув перше місце, Тетяна Міщенкова має бронзу.

Тренують команду Микола Стефаник та Оксана Бевз.