L`News > МХП / ТОП / ВІДЕО / ЛАДИЖИН > Ладижинці мали змогу подивились українське кіно просто неба

Ладижинці мали змогу подивились українське кіно просто неба

Кінопоказ відбувся на території дендрологічного парку «Ладижинський гай» 1 серпня 2021 року в рамках Національного туру «Кіно просто неба». Усі охочі мали змогу переглянути добірку короткометражних фільмів проєкту «Дивись Українське!» та художні фільми: «Бобот та енергія Всесвіту», «Пекельна хоругва або Різдво козацьке» і «Толока». 
Кінопоказ відбувся за підтримки  Благодійного фонду «МХП-Громаді» та Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!». Організатори зазначають, що кінопоказ «Кіно просто неба» був організований на найвищому професійному рівні з дотриманням вимог безпеки проведення масових заходів та діючих карантинних вимог.


Довідково

Протягом літа та вересня 2021 року в 10 областях України проходить національний тур «Кіно просто неба». Мета проєкту – показати сучасне українське кіно у громадах, де немає кінотеатрів і можливості дивитися українське кіно на великому екрані та з якісним звуком. 
Національний тур «Кіно просто неба», популяризуючи українське кіно, також дає можливість мешканцям місцевих громад поспілкуватися з зірками українського кінематографа. Амбасадорами Національного туру стали Богдан Бенюк,  Ахтем Сеітаблаєв та Ірма Вітовська.
Повернутись