L`News > ДТЕК / ЛАДИЖИН > «Громада своїми руками»: в Ладижині до початку зими почне діяти новий освітній простір та ще 11 проєктів

«Громада своїми руками»: в Ладижині до початку зими почне діяти новий освітній простір та ще 11 проєктів

Освітній простір «Без кордонів, без обмежень», де літні люди та особи з інвалідністю навчатимуться використовувати онлайн-послуги, а також ще 11 проєктів реалізують на території Ладижинської територіальної громади впродовж найближчих трьох місяців. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Ладижинської ТЕС.

Першим на території територіальної громади стартував проєкт «Спортивним кроком – у майбутнє!» у Заозерненській школі. Зі слів керівниці проєкту Людмили Невеселюк, тут встановлять сучасні тренажери з енергонезалежним та енергоощадним освітленням для дітей з особливими фізичними потребами та для фізичного виховання учнів. Адже наявні споруди застаріли та не відповідають сучасним вимогам навчання, що несе ризики для життя та здоров'я школярів й, свого роду, гальмує розвиток спортивних секцій. 
Крім того, зазначається що завдяки ДТЕК Енерго в Ладижині впровадять ряд освітніх та енергоощадних ініціатив: закупка комп’ютерів та принтерів для групових інтерактивних занять у Ладижинській дитячій музичній школі, встановлення освітлення в частині навчальних кімнат Ладижинської ЗОШ № 4 та на найбільш проблемних ділянках міста (у тому числі по вул. Будівельників біля ТРЦ «Європейський»). Також оновлять приміщення клубу підприємців міста, створять туристично-інформаційну онлайн мережу, яка допомагатиме більше дізнатися про перлини рідного краю, його історію та культуру. 

«ДТЕК поділяє цінності суспільства, а тому вже котрий рік поспіль підтримує ініціативи містян щодо покращення життя в регіоні. Майбутнє будь-якого населеного пункту безпосередньо залежить від активності її жителів. Отримання гранту – це можливість реалізувати амбіційні плани з розвитку міста, допомогти дітям і дорослим, впровадити нові технології та надати соціальні послуги. Тішить, що ми, будучи опорою і підтримкою для регіону, вкладаємо гроші в значущі для населення проєкти», – розповідає Ігор Снєгін, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС. 

Загалом на участь у конкурсі «Громада своїми руками» надійшло 22 заявки від жителів Ладижинської міської ТГ. Більш ніж половина з них (12) – стали переможцями, виходячи з відповідності вимогам та цілям, дотримання принципів безбар’єрності та актуальності проблеми.Повернутись