L`News > ДТЕК / ТОП / ЛАДИЖИН / Тепло > Гаряча вода в домівках ладижинців з’явиться не раніше, ніж за тиждень, – пресслужба ДТЕК

Гаряча вода в домівках ладижинців з’явиться не раніше, ніж за тиждень, – пресслужба ДТЕК

Плановий ремонт тепломережі в Ладижині, котрий мав тривати з 14 травня по 15 серпня, ніяк не завершиться. Ладижинці, а це переважно мешканці багатоповерхівок, вже майже 4 місяці використовують для підігріву води газові та електроплити. Ладижинська ТЕС, котра є постачальником тепла та гарячої води у місто, проблему розуміє. Проте, як пояснює ситуацію пресслужба теплової електростанції  на своїй сторінці у фейсбук,  причиною затримки є зношеність міських гідромереж. То ж підприємство просить споживачів ще трошки зачекати.

«Причина – зношеність міських мереж, яким вже понад півстоліття і протягом цього періоду вони на жаль не зазнавали суттєвих замін та ремонтів. Такий спадок, що дістався Ладижинській ТЕС, потребує особливої уваги. Саме через це маємо ще трохи почекати, доки ремонтники стовідсотково упевняться в готовності мережі працювати без перебоїв», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спеціалісти вже замінили частину трубопроводу на аварійних ділянках тепломережі та 22 засувки. В планах – замінити мало не втричі більше (60).

Пресслужба ТЕС пише про ймовірний початок відновлення гарячого водопостачання у Ладижині наприкінці наступного тижня, й у разі затримки обіцяє повідомити про це на своїй сторінці у фейсбук.

«За попередніми оцінками гаряча вода з’явиться у домівках мешканців Ладижина наприкінці наступного тижня – ремонтні бригади докладають всіх зусиль для цього. У разі виникнення додаткових ускладнень ми повідомимо на нашій сторінці», – йдеться у повідомленні пресслужби.

Також пресслужба ДТЕК Ладижинської ТЕС повідомляє, що підприємство регулярно інформує міську владу про поточний стан справ і свої плани, та спільно з владою координує зусилля для оперативного розв'язання проблеми.Повернутись