L`News > ДТЕК / ТОП / ЛАДИЖИН / Тепло > З 17 вересня в Ладижині відновлять постачання теплої води. Але не всім зразу

З 17 вересня в Ладижині відновлять постачання теплої води. Але не всім зразу

Ладижинська ТЕС розпочинає процес запуску та нагріву тепломережі. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила пресслужба станції. При чому у повідомленні мова не про гарячу, а саме теплу воду, яка поступово ставатиме гарячішою. 

«Як і обіцяли, ми розпочинаємо процес запуску та нагріву тепломережі. Це тривалий процес, й технологія підігріву вимагає певного часу. Проте вже завтра для частини міста буде відновлене постачання теплої води, яка поступово ставатиме гарячішою», – йдеться у повідомленні.

Проте початок нагріву тепломережі не гарантує, що тепла вода з’явиться в усіх домівках саме з 17 вересня. Так мешканців третього мікрорайону (р-н ЗОШ №4 та дев’ятиповерхівок) одразу попередили, що в них гаряче водопостачання відновлять не раніше наступного тижня, бо ще триває заміна труб. Іншим споживачам – як пощастить, адже багато чого залежить від внутрішніх ремонтів мереж, за які відповідає КП «Ладжитлосервіс».

«ДТЕК Ладижинська ТЕС подає теплоносій у магістральні та між квартальний трубопроводи. Проте це не дає гарантії того, що у споживачів одразу з’явиться гаряча вода, адже за внутрішні ремонти в будівлях відповідальність несе КП «ЛАДЖИТЛОСЕРВІС», – повідомляє пресслужба станції. Повернутись