L`News > Бюджет / Економіка / Гроші / Освіта > В навчальних закладах Ладижинської громади зросте вартість харчування дітей

В навчальних закладах Ладижинської громади зросте вартість харчування дітей

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради ухвалив рішення Про організацію харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Ладижинської міської територіальної громади у 2022 р.

Школи

Згідно з рішенням з першого січня 2022 року вартість харчування однієї дитини на день у школах міста та НВК №1 становитиме для учнів 1-4 класів – до 28,00 грн, для учнів 5-11 класів – до 29,00 грн (зараз для цієї категорії вартість харчування становить 22 грн).
Трохи нижча вартість встановлена виконавчим комітетом для учнів Заозерненської школи: для 1-4 класів – до 20.00 грн, для 5-11 класів – до 25.00 грн. 
 
Безкоштовно харчуватимуться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського  піклування, учні інклюзивних класів, діти з малозабезпечених сімей (1-4 класи), діти учасників АТО, переселенці.

Крім цього виконком вирішив на 50% зменшити батьківську плату за харчування для учнів початкових класів і для учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей.

Дитячі садки

Вартість харчування  дітей  в   дошкільних  навчальних закладах міста на одну дитину в день: 
 • до 3-х років – до 32 грн, в оздоровчий період – до 35 грн;
 • з 3 до 6/7 років – до 43 грн, в оздоровчий період – до 45 грн;
в Ладижинському НВК №1 
 • до 3-х років – до 59 грн, в оздоровчий період – до 62 грн;
 • з 3 до 6/7 років – до 64 грн, в оздоровчий період – до 67 грн.
В Заозерненському дошкільному навчальному закладі 
 • до 28 грн, в оздоровчий період до 35 грн.
Встановити батьківську плату за харчування дітей в   дошкільних  навчальних закладах у розмірі 60% від вартості  харчування на день. 

Безкоштовно у садках харчуватимуться діти таких категорій:
 • діти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
 • діти з інвалідністю закладів дошкільної освіти та діти з особливими освітніми потребами, що відвідують Центр педагогічної реабілітації та психологічної адаптації дітей з порушенням мовлення та вадами опорно-рухового апарату при ДНЗ №10 «Росинка»;
 • від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти; 
 • діти із сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 100%; 
Зменшити батьківську плату за харчування на 50%:
 • для дітей із багатодітних сімей (троє та більше дітей);
 • для дітей із сімей учасників бойових дій, статус яких визначено чинним законодавством (мають посвідчення учасника бойових дій).Повернутись