L`News > Спорт > Ладижинці здобули призові нагороди на чемпіонаті зі спортивного орієнтування

Ладижинці здобули призові нагороди на чемпіонаті зі спортивного орієнтування

Чемпіонат області зі спортивного орієнтування та Кубок Центру туризму з орієнтування проходив у Вінниці 6-7 листопада, але протоколи з результатами змагань оприлюднили лише 9 листопада. В змаганнях брали участь понад 120 спортсменів із 23 команд області. Ладижин представляла команда 16 спортсменів – вихованців клубу «Крокус» (тренери Микола Стефаник та Оксана Бевз), – повідомляє сайт Ладижинської міської ради.

За підсумками чемпіонату області ладижинські діти вибороли п’ять  призових місць на дистанціях «Подовжена» та «Лісовий спринт».
  • Срібні нагороди вибороли: Рагозіна Аліна та Колісник Ангеліна.
  • Бронзу здобули: Рагозіна Ольга та Стасюк Юлія на обох дистанціях.
  • Решта спортсменів увійшли до ТОП-10 спортсменів області
За підсумками Кубка Центру туризму винагород у ладижинців значно більше.
  • Абсолютною чемпіонкою у своїй групі стала Чорна Уляна.
  • Бронзу на короткій дистанції та IV місце на довгій – виборола Зінько Марія. У загальному заліку дівчина отримала ІІІ місце.
  • Рагозіна Ольга перемогла у групі Ж16 на двох дистанціях і також виборола золото у загальному заліку.
  • Рагозіна Аліна та Колісник Ангеліна в загальному заліку вибороли срібло і бронзу відповідно.
  • Грубик Нікіта за підсумками двох змагальних днів виборов срібло.
  • Головатюк Анастасія, Журба Даниїл та Бобрик Юлія посіли IV місце.