L`News > ТОП > На ремонт площі в Ладижині витратили 36,5 млн грн

На ремонт площі в Ладижині витратили 36,5 млн грн

На сайті Ладижинської міської ради оприлюднили загальну інформацію про витрати з міського бюджету на ремонт Площі фонтанів, зазначивши, що будівельні роботи йдуть до завершення. 

Як йдеться у повідомленні, за шість місяців підрядна організація ТОВ «ПРОМАГРОБУД-Р» виконала всі роботи, які входили в робочий проєкт: підготовчі, демонтажні, загально будівельні, сантехнічні (для автоматичної системи поливу зелених насаджень), а також електропостачання. Загальна кошторисна вартість з додатковими роботами становить 35,2 млн грн. З них 25,9 млн грн вже отримали виконавці:
  • 25,7 млн грн отримав підрядник ТОВ «ПРОМАГРОБУД-Р»; 
  • 83,7 тис. грн за технічний нагляд отримав ФОП Дончук П.П.; 
  • 78 тис. грн за авторський нагляд отримало ТОВ «Енергосервіс-ЛТД». 
Ще 10,6 млн грн за додаткові роботи  ТОВ «ПРОМАГРОБУД-Р» отримає трохи згодом. Інформація про це є на майданчику публічних закупівель Сlarity-project.
Якщо скласти разом всі вказані суми вийде, що витрати на ремонт площі в Ладижині становлять близько 36,5 млн грн, що перевищує кошторисну вартість, вказану у повідомленні, на 1,3 млн грн. Але це дрібниці у порівнянні з тим, що від самого початку усі ремонтні роботи мали обійтися бюджету Ладижина лише у 25,4 млн грн

Як швидко реконструйована площа набуде проєктного рубінового кольору, і чи вдасться комунальникам відмити вкриту підозрілим нальотом плитку, яку місцеві мешканці вже встигли прозвати «цеглою», (бо вона за формою та структурою й справді подібна до звичайного червоного будівельного матеріалу), ми можемо лише здогадуватися.

Повернутись