L`News > Кримінал / Пригоди / ТОП > Берег Ладижинського водосховища вкрила смуга мазуту

Берег Ладижинського водосховища вкрила смуга мазуту

Вранці 10 грудня на березі місцевого пляжу в Ладижині виявили смугу темної маслянистої речовини невідомого походження, жирні плями плавали і у воді. Про це у ранковому стрімі розповів відомий у місті спортсмен Сергій Брушніцький. У відео пан Сергій зазначив, що після щоденного купання у Південному Бузі він виявив на тілі темні маслянисті плями від речовини, схожої на мазут. Після чого він також помітив на березі цілу смугу цієї речовини, перемішаної з піском.

«10 грудня. Сьогодні, як завжди, прийшов до нашої священної річки Південний Буг для того, щоб скупатися. Ну, все вийшло, скупався. Перед цим не звертав на це уваги, але коли вийшов на берег, побачив, що ноги в мене у чомусь вимащені… Це справжній мазут, якийсь такий розчин, який неможливо відмити від рук. Це не пісочок брудний. Це насправді мазут… У мене питання до тих тварюк, котрі це зробили. Ви ж п’єте цю воду, ваші діти користуються цим пляжем. Невже ви не розумієте, що ви шкодите не тільки нам, ви шкодите нашій рідній Україні. Ви, як шакали, робите це вночі, щоб ніхто не знав, що це зробили ви», – сказав Сергій Брушніцький.

Відео з фіксацією порушення Л’Новини надіслали до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Обласні екологи відреагували на повідомлення.

«На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області сьогодні надійшло повідомлення про забруднення річки Південний Буг в місті Ладижин. Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області був здійснений оперативний виїзд мобільною лабораторією для детального вивчення ситуації. При обстеженні узбережжя річки Південний Буг в районі міського пляжу виявлено смугу темної маслянистої речовини вздовж берега завдовжки 150 м від кафе «Ковчег» до греблі. Спеціалістами Інспекції здійснено відбір проб поверхневих вод Південного Бугу та ґрунтів на березі річки для визначення вмісту основних забруднюючих речовин. Наразі проводиться інструментально-лабораторне дослідження відібраних проб води та ґрунтів. Про результати дослідження буде повідомлено додатково», – повідомили обласні екологи.



Повернутись