L`News > Кримінал / Пригоди > Наслідки капремонту площі в Ладижині: головна ялинка загинула, її реанімують

Наслідки капремонту площі в Ладижині: головна ялинка загинула, її реанімують

Ялинка на головній площі Ладижина загинула через безвідповідальність підрядників, котрі ремонтували цю саму площу. Наразі її намагаються "реанімувати". Якщо врятувати вічнозелене дерево не вдасться, його викопають та посадять нове. Про це на засіданні сесії 23 грудня розповів мер Ладижина Валерій Коломєйцев. 

«В мене є приклади, коли одну плитку замінюють, а навколо все залите цементом та клеєм таким, що від плитки не відірвеш. Я вже казав Олександру Олійнику (заступнику мера - ред.) і кажу всім, що не можна робити одну справу, творячи зло в іншому напрямку. Ялинка наша загинула. ЇЇ намагаються врятувати, мають спробу. Від того, що вода, яку зливали там при укладці плитки під ялинку текла з різними хімікатами, з цементом і так далі. Вихід є. Ялинки ми знайшли. Знайшли фірму, але це кошти. Якщо вона загине, а ми її не врятуємо, ми її викопаємо, і на місце цієї ялинки такої ж висоти. Є ялинка на території міста. Ми посадимо нову ялинку», – розповів мер.

Чи компенсуватиме міському бюджету витрати на "реанімування" ялинки чи висадження нового дерева безвідповідальний підрядник, наразі невідомо.Повернутись