L`News > ЛАДИЖИН / Бюджет / Економіка / Гроші / PROZORRO > Готель «Лісовий» продадуть. У 2020 році за нього пропонували 4,5 млн грн

Готель «Лісовий» продадуть. У 2020 році за нього пропонували 4,5 млн грн

Скандально відомий «Лісовий» готель таки потрапив до переліку об’єктів комунальної власності, що  підлягають приватизації. Відповідне рішення депутати Ладижинської міської ради ухвалили на черговому засіданні сесії 23 грудня. 

Перед голосуванням до міськради звернувся депутат Микола Римар з пропозицією виключити заклад з переліку приватизації та влаштувати там реабілітаційний центр для учасників АТО/ООС і тих, хто цього потребує, а також створити робочу групу з розв'язання цього питання. Пропозицію депутата підтримали й учасники АТО/ООС, присутні на засіданні. 

Розгорнулася полеміка, під час якої мер Ладижина нагадав, що саме він звернувся до ДТЕК з проханням передати на баланс громади готель «Лісовий» для медиків. Копія цього листа є у розпорядженні Л’Новин. 

«Це приміщення з’явилося у нас у власності у результаті відповідної роботи вашого покірного слуги. І коли мені докоряють, що ви… Я підтверджую, що звертаючись до компанії ДТЕК, просив його (готель) передати для того, щоб ми покращили медицину нашого міста, для медиків. Але, якщо з’являться в нас 3-4 млн від продажу, то звісно, ці гроші підуть на лікарню…», – сказав Валерій Коломєйцев.

Щодо перетворення колишнього готелю на реабілітаційний заклад для учасників АТО/ООС, міський голова Ладижина зазначив, що такий центр створювати в Ладижині недоцільно, а краще скористатися послугами наявних профільних закладів. Мовляв, на реабілітацію та оздоровлення цієї категорії ладижинців в бюджеті завжди знайдуться гроші. А бюджет міста треба поповнювати, наприклад, продавши готель тим, хто готовий його купити.

Варто зазначити, що звертаючись до ДТЕК з проханням про передачу готелю «Лісовий» на баланс громади, щоб реконструювати його під житло для медиків, Ладижина міський голова вже мав покупця на цю будівлю. Про це Валерій Коломєйцев також розповів на сесії.

«Коли я просив («Лісовий» – ред.)  в ДТЕК, на це приміщення вже був покупець на 4,5 млн грн. Люди з Гайсина хотіли зробити для своїх людей щось типу гуртожитку. І тільки після цього я звернувся до ДТЕК, щоб це приміщення передали нам. Щоб поповнити бюджет. І якщо ми сьогодні відмовимося його продати, то я боюся, щоб не було такого, як з дитсадком (у старій частині міста – ред.)», – сказав Валерій Коломєйцев.

При спробі депутата Андрія Скакодуба уточнити, чому влада відмовилася від  плану використати «Лісовий» готель, як житло для медиків, (адже в листі мера до ДТЕК йдеться саме про це), міський голова обурився і сказав, що не повинен звітувати перед депутатом і не хоче розмовляти з ним на цю тему.Повернутись