L`News > Освіта / ТОП > Ладижинська загальноосвітня школа № 4 перемогла в обласному конкурсі та отримає набори робототехніки та ноутбуки

Ладижинська загальноосвітня школа № 4 перемогла в обласному конкурсі та отримає набори робототехніки та ноутбуки

Ладижинська загальноосвітня школа № 4 отримає набори робототехніки та ноутбуки. Заклад став одним із переможців обласного конкурсу «Технологічне майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва». 

Школа отримає у користування 10 комплектів з робототехніки для учнів та 1 ноутбук, доступ до навчальних програм з основ робототехніки, програмування, розробки web-сайтів та мобільних додатків. Також учні школи зможуть підвищити рівень компетентності з розмовної англійської мови. Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Разом з Ладижинською ЗОШ № 4 переможцями конкурсу стали ще 49 навчальних закладів Вінниччини.

Наступним кроком реалізації проєкту буде проведення навчальних семінарів для вчителів шкіл-переможців, на яких вони зможуть підвищити кваліфікацію з основ робототехніки, програмування, створення сайтів та мобільних додатків.

Довідково
Проєкт «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва» реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.Повернутись