L`News > ФОТО / ВІДЕО > У свято Хрещення Господнього ладижинці активно купалися у водосховищі

У свято Хрещення Господнього ладижинці активно купалися у водосховищі

Вранці 19 січня на Ладижинському пляжі було людно, немов улітку. Восьми градусний мороз не втримав удома запеклих шанувальників пірнання в ополонку. Не порушуючи усталеної традиції кілька десятків ладижинців занурювалися у хрещенську воду, аби загартувати організм та отримати зцілення від усіх хвороб. 

Наймасовіший заплив відбувся на Ладижинському водосховищі близько восьмої ранку за участі спортсменів місцевого СК «Сіндо». Вік учасників «запливу» доволі різний – від 7 до 50+ років. І для них така активність стала традиційною, тому що занурюються вони у крижану воду у хрещенські морози вже понад 10 років. А тренер клубу Сергій Брушніцький взагалі купається у водосховищі щодня за будь-якої погоди. 
Як досвідчені пірнальники в ополонку, спортсмени СК «Сіндо» підготувалися до заходу ретельно – шльопанці, великі рушники, фізична активність, а ще гарячий чай та їжа з термоса – усе це захищало тендітні дитячі організми від переохолодження.
Крім спортсменів СК «Сіндо» купалися у Ладижинському водосховищі і пересічні ладижинці – сімейні пари, дружні компанії та поодинокі пірнальники. Усе мало доволі цивілізований вигляд – без штовханини, метушні, надмірного гамору та лайок.  До слова, ані правоохоронці, ані рятувальники у процес купання на Ладижинському водосховищі не втручалися.  


Повернутись