L`News > Бюджет / Економіка / Гроші > Люди віком 60+ зможуть купити ліки за ковідну тисячу вже з 24 січня, – МОЗ

Люди віком 60+ зможуть купити ліки за ковідну тисячу вже з 24 січня, – МОЗ

З 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках. Кабмін ухвалив відповідну постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Про це повідомляє МОЗ. 

Зазначається, що ліки можна буде придбати і в аптечних закладах, і в інтернет-аптеках, як за рецептом лікаря, так і без нього. Вік громадян, котрі купуватимуть ліки, перевірятимуть банки.

«Банки перевірятимуть вік людини у момент проведення платежу. Коли саме ви оформили картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років, а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» сертифікат в Дії», – йдеться у повідомленні відомства.

Нагадаємо, раніше витратити гроші за вакцинацію можна було лише на книжки, кіно, театри, концерти, спортклуби, подорожі потягом та авіаперельоти Україною.

Щоб отримати тисячу гривень, потрібно було виконати низку умов: досягти 18 років, щепитися від ковіду, завантажити додаток Дія, згенерувати електронний ковід-сертифікат та подати заявку на отримання виплат.

Українці, які не мають додатку Дія чи банківських карток, зможуть отримати одну тисячу гривень з другого кварталу або з другого півріччя 2022 року.Повернутись