L`News > ЛАДИЖИН / Воєнний стан / Війна / Цивільний захист > В Ладижині почалася позачергова сесія Ладижинської міської ради/пряма трансляція

В Ладижині почалася позачергова сесія Ладижинської міської ради/пряма трансляція

24 лютого депутати Ладижинської міської ради зібралися на позачергове засідання сесії. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив депутат Ладижинської міської ради Андрій Родіонов.

Головуюча на сесії секретар Ладижинської міської ради Людмила Бучко закликала містян зберігати спокій і зазначила, що міська рада переходить у цілодобовий режим роботи. Міського голови Ладижина наразі у місті немає, його обов'язки наразі виконує Павло Анущенко, котрий також був відсутній на позачерговому засіданні сесії Ладижинської міської ради 24 лютого.

Начальник відділу з надзвичайних ситуацій та надзвичайного захисту населення Ладижинської міської ради Ігор Магера зазначив, що наразі районна адміністрація працюватиме, як військово-цивільна адміністрація.

Об’єкти критичної інфраструктури міста взяті під посилену охорону. Дамба Ладижинської ГЕС охороняється з обох боків. Але, зі слів чиновника, гребля не захищена від ударів з повітря.

Штаб батальйону ТрО Гайсинського району тимчасово міститиметься у цокольному приміщенні Ладижинської міської ради (вхід з двору з боку поліції).

Новина доповнюється.
Повернутись