L`News > ТОП / Воєнний стан / Війна / Цивільний захист / МХП > Аби їжі було достатньо у кожного українця: МХП працює у режимі 24/7

Аби їжі було достатньо у кожного українця: МХП працює у режимі 24/7

4 тис. тонн безкоштовної продукції (на загальну суму понад 200 млн грн) вже отримали від МХП та Благодійного фонду «МХП – Громаді» ті, хто її потребує найбільше. 

Це наші військові, поліція, підрозділи територіальної оборони у гарячих точках країни, медичні заклади, пологові й дитячі будинки, центри для літніх людей, населення, що перебуває у критичній ситуації, а також громадяни, які тимчасово полишили свої домівки. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що у режимі 24/7 підприємства холдингу працюють на підтримку харчової безпеки України. В МХП організований спеціальний штаб для допомоги харчовими продуктами тим, хто перебуває зараз у найбільшій небезпеці. 

Водії везуть продукцію у найгарячіші точки. Працівники змінюють свої "мирні" професії й стають вантажниками, експедиторами, фасувальниками, опрацьовують заявки, координують допомогу на місцях. Долучаються й волонтери, яким в компанії надзвичайно вдячні за небайдужі серця й готовність допомагати. 

В МХП розуміють, наскільки зараз важлива їжа, тому роблять й будуть робити все, щоб її було достатньо у кожного українця.Повернутись