На Вінниччині заборонили ходити до лісу
На Вінниччині заборонено відвідувати ліси – для мінімізації лісових пожеж.
Заборона поширюється на усі лісові масиви на території області, особливо прикордонних районів Вінниччини. Про це повідомляє Голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов на своїй сторінці у фейсбук.
«Підписав відповідний наказ: «Заборонено населенню відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки», – йдеться у повідомленні.
Відвідувати ліс матимуть право лише силовики, військові, рятувальники та лісівники.
![](https://ladyzhyn.news/uploads/posts/2022-03/medium/1648542603_277582166_521897166271995_4296335633229046070_n.jpg)
Заборона поширюється на усі лісові масиви на території області, особливо прикордонних районів Вінниччини. Про це повідомляє Голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов на своїй сторінці у фейсбук.
«Підписав відповідний наказ: «Заборонено населенню відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки», – йдеться у повідомленні.
Відвідувати ліс матимуть право лише силовики, військові, рятувальники та лісівники.
![](https://ladyzhyn.news/uploads/posts/2022-03/medium/1648542603_277582166_521897166271995_4296335633229046070_n.jpg)
Повернутись