L`News > ТОП > У Ладижинській міськраді на одного депутата стало менше

У Ладижинській міськраді на одного депутата стало менше

Двоє депутатів, котрі пройшли до Ладижинської міськради за списками від обласного осередку політичної партії ОПЗЖ – Володимир Філін та Вадим Зашейко – написали заяви про складення депутатських повноважень. Ці заяви були розглянуті депутатами на черговому засіданні сесії Ладижинської міської ради 31 березня.  

Заяву «першого номеру» місцевого ОПЗЖ – Володимира Філіна – депутати задовольнили через стан його здоров’я. 

Щодо заяви депутата Вадима Зашейка, міський голова Ладижина В. Коломєйцев особисто звернувся до депутатів з проханням залишити Вадима Зашейка в депутатах «проти його волі».

«Депутатські ряди будуть рідіти. Хтось виїде. Але мене заспокоює думка, що будуть приходити за списком інші люди. Що я можу сказати про Вадима (Зашейка, – ред.). Я не буду голосувати (за виключення Зашейка з депутатів,  – ред.), і закликаю депутатів, які опікуються містом, залишити його депутатом проти його волі. Він не є членом партії ОПЗЖ. Ми бачили, як у Верховній Раді з фракції вийшли 5 депутатів, але вони залишилися народними депутатами», – сказав на сесії В. Коломєйцев. 
На свій захист став і сам депутат Вадим Зашейко. Він зазначив, що попри те, що ніколи не виконував вказівок партії ОПЗЖ, у міських групах соцмереж на нього вилили чимало бруду. Це і змусило його подати заяву. 
«Багато було вилито бруду на мене і на Володимира Івановича Філіна. І за допомогою деяких наших колег також. Усі балотувалися від якоїсь партії, тому що так вимагав закон. І у цьому ми закон України не порушили. На той час партія ОПЗЖ не була заборонена в Україні. Тому ніяких порушень закону не було. Ну да, так сталося. Для того, щоб увійти у міськраду, не бути у списку там 15-м, 25-м чи 10-м. Ніколи ми закликів ніяких не робили, ніколи ми не виконували завдань партії. Ми намагалися бути корисними і служити громаді ефективно… 

24 числа постукала війна, і з другого дня війни я знаходжусь у теробороні міста, ні я, ні моя дружина, ні на один день з міста не виїхали. 
У фейсбуці писали, і вимагали, щоб я відповів за дії керівництва партії. Я вважаю, що по-перше, не повинен відповідати за їхні дії, тому що багато з них зрадили Україну, виїхали, сховалися. Я ні дня не ховався. З другого дня, я підкреслюю, я знаходжусь у теробороні. Я намагаюся бути корисним там, де я можу бути корисним», – сказав Вадим Зашейко. 

На запитання одного з депутатів, чому Вадим Зашейко не виступив із заявою (щодо осуду дій партії, – ред.) депутат відповів наступне: «До 14 березня у мене навіть не було часу над цим подумати. Я рано їхав, а ввечері приїжджав. 14 березня, коли я це все побачив у інтернеті, я приїхав до Людмили Бучко (секретаря Ладижинської міської ради, – ред.) із заявою на дострокове припинення повноважень депутата міської ради. Я пояснив свою позицію, ніколи не був зрадником, «колаборантом», як ви мене там називаєте, ніколи не отримував ні від кого кошти. Ніколи нікому не продавався».  

Зрештою, після нетривалої дискусії, заяву Вадима Зашейка депутати більшістю голосів не підтримали. Таким чином він продовжить виконувати свої депутатські обов’язки.Повернутись