L`News > ТОП > На всіх рибогосподарських водних об’єктах Вінниччини діє весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів

На всіх рибогосподарських водних об’єктах Вінниччини діє весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів

З 11 квітня 2022 року на всіх рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області починається весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів. Повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль.

З метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Вінницького рибоохоронного патруля встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у нерестовищах.

ТЕРМІНИ ЗАБОРОНИ:
- у річках та їх притоках з 11 квітня по 30 травня (включно);
- у водосховищах, озерах, ставках з 11 квітня по 20 червня (включно) за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури;
- у р. Дністер з усіма притоками з 11 квітня по 20 червня (включно).

Також нагадуємо, що триває заборона на вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах з 1 грудня по 30 червня (включно). 

Під час нересту забороняється використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

Вінницьким рибоохоронним патрулем розроблена інтерактивна карта місць, відкритих для любительського рибальства однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега в межах Вінницької області, з якою можна ознайомитись на нашому офіційному сайті.

Вінницьким рибоохоронним патрулем розроблена інтерактивна Карта місць, відкритих для любительського рибальства однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега в межах Вінницької області, з якою можна ознайомитись на нашому офіційному сайті. 

Закликаємо громадян бути свідомими та не порушувати правил любительського та спортивного рибальства. Якщо Ви стали свідком незаконного вилову водних біоресурсів прохання телефонувати на «гарячу лінію» Вінницького рибоохоронного патруля за телефонами: (068) 018-37-52 та (073) 004-86-06.Повернутись