L`News > Здоров’я > Ладижинських рентген-лаборантів навчають працювати на комп’ютерному томографі

Ладижинських рентген-лаборантів навчають працювати на комп’ютерному томографі

У травні у Ладижинській лікарні встановили комп’ютерний томограф вартістю 7 млн грн. Кошти на його закупівлю витратили з ковідного фонду НСЗУ.

Днями до лікарні приїхав представник постачальника ТОВ ПРОТЕК СОЛЮШНЗ Україна – лікар-рентгенолог Ігор Білоус, котрий є експертом з роботи на такому виді обладнання. Саме він і навчатиме чотирьох ладижинських рентген-лаборантів працювати з комп’ютерним томографом – вірно виставляти режим, визначати дозування тощо, повідомили у міській раді. І додали, що «робити сучасну медицину доступною і якісною – дуже важливо і влада міста тримає на це свій курс».

Зі слів в.о. міського голови Ладижина Олександра Коломійця, його мета зробити нашу лікарню кращою за обласні. Саме тому зараз на роботу беруть фахівців та купують нове необхідне обладнання, розширюючи таким чином перелік медичних послуг на вторинці.

Довідково
Комп'ютерна томографія (КТ) - метод рентгенівського сканування, при якому пучок рентгенівського променя пошарово та поступово проходить через тонкий шар тканин. Цей метод дослідження дозволяє чітко обстежити кістки, внутрішні органи, судини та самі тканини.Повернутись