L`News > ТОП > Ладижин 13 червня прощався із Юрієм Барвінком

Ладижин 13 червня прощався із Юрієм Барвінком

13 червня громада Ладижина провела в останню дорогу мужнього воїна Юрія Барвінка, котрий загинув 2 червня під час виконання бойового завдання він загинув. Отримане бійцем поранення було несумісним із життям.

Як повідомляють у міській раді Ладижина, Юрій Барвінок став на захист Батьківщини у перший день війни. Пішов добровольцем. Він  став зразком для свого сина Романа, котрий разом із батьком пішов боронити рідну землю від ворога, і сьогодні, не зважаючи на поранення в боях, знову повернувся до своїх побратимів, щоб помститися ворогам за загиблого батька та всіх полеглих захисників України.

Указом Президента України матрос Роман Барвінок за героїзм та відданість військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» третього ступеня.

Церемонія прощання відбулася на головній площі Ладижина за участі багатьох жителів громади та представників влади міста.

Нагадаємо, 58-річний військовий Юрій Барвінок народився в селі Пухівка Броварського району Київської області. Навчався у ладижинській ЗОШ №1.

Освіту здобув у Вінницькому політехнічному інституті, по закінченню якого отримав направлення на роботу до Одеси, де і працював та створив сім’ю. 

Був активним учасником подій на Майдані, а у 2014 році пішов воювати в зону АТО.

Останнім часом Юрій жив у селі Куна разом із дружиною Ларисою. Працював на заводі у Гайсині.

З 24 лютого 2022 року Юрій знову пішов до лав ЗСУ, воював на найважчих ділянках. 2 червня військовий отримав важке поранення несумісне з життям.Повернутись