L`News > ЛАДИЖИН / ТОП / ВІДЕО-НОВИНИ / МХП / Культура > Кіно заради Перемоги – всеукраїнський кінопоказ розпочали з Ладижина

Кіно заради Перемоги – всеукраїнський кінопоказ розпочали з Ладижина

В Ладижині провели безкоштовний показ українських кінострічок Національного туру «Кіно заради Перемоги».

Українські фільми: «Щедрик» режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко, частину фільму «Вітер зі сходу» з Адою Роговцевою, кілька короткометражних стрічок усі охочі могли подивитися просто неба у дендрологічному парку «Ладижинський гай», де спеціально для кінопоказу облаштували відкритий кінотеатр. 

Ведучим кінопоказу виступив народний артист України Богдан Бенюк. Відкривали захід директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ "МХП" Павло Мороз, депутат Верховної Ради України Микола Кучер та секретар Ладижинської міської ради Олександр Коломієць. В своїх виступах вони зазначили, що в теперішній складний для України час, всі українці мають згуртуватися заради Перемоги та робити все, щоб якнайшвидше її досягти – працювати, платити податки, волонтерити, допомагати один одному.

 

Присутні змогли побачити сучасні українські короткометражні стрічки, повнометражні фільми та анонси кінострічок, що тільки готуються до показу. А головною метою заходу стало єднання українців заради Перемоги нашої держави.

Кінотур «Кіно заради Перемоги» реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації “Дивись українське!” за підтримки фонду “МХП-Громаді” та компанії “Делойт” в Україні, за сприяння компанії “Вавілон”, ГО “УкрКіноФест”, ГО “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії”, окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.Повернутись