L`News > ЛАДИЖИН / ТОП / ВІДЕО-НОВИНИ / Зв’язок / Інтернет / ІТ-технології / Медіа > В Ладижині до кінця року має запрацювати програма «безпечне місто»

В Ладижині до кінця року має запрацювати програма «безпечне місто»

В Ладижині до кінця року планують запустити програму протидії злочинності. Ця система складатиметься з камер відео нагляду та системи штучного інтелекту, яка зможе навіть по своєму «передбачати» правопорушення. 

Система складатиметься з камер зовнішнього спостереження, які транслюватимуть сигнал безпосередньо до відділу поліції Ладижинської громади. На початку єдиний пульт буде отримувати сигнали з муніципальних камер спостереження. А надалі до системи зможуть доєднатися і приватні користувачі, наприклад магазини із зовнішніми камерами спостереження. В майбутньому ж в мають можуть з’явитися і унікальні засоби боротьби з правопорушеннями. Наприклад, антивандальний комплекс.

Проєкт фінансуватиметься міською радою спільно з фондом «МХП-Громаді». Місто збільшує його фінансування на 500 тисяч гривень, для придбання серверів, до 1,7 мільйона гривень цього року. Таку ж суму надасть і фонд «МХП-громаді». Початок реалізації – осінь цього року.

В цілому ж Єдина комплексна правоохоронна програма в місті Ладижин розрахована на три роки. 

Також програма передбачає в перспективі створення водного патруля, впровадження системи розпізнавання обличь, зчитування номерів автомобілів, закупівлю дронів для патрулювання з повітря та поступове розширення штату співробітників, в тому числі і муніципальної поліції. 

Докладніше у відео:


Повернутись