L`News > ЛАДИЖИН / ТОП / ВІДЕО-НОВИНИ / Благодійність / Волонтери > Волонтери Ладижина виготовляють маскувальні костюми для наших захисників

Волонтери Ладижина виготовляють маскувальні костюми для наших захисників

У Ладижині волонтери виготовляють маскувальні костюми для захисників України.

Готова продукція, яку виготовляють з сіток від сонця та стрічок, відправляється підрозділам майже по всій лінії фронту. Попит на маскувальні костюми тільки зростає.

Виготовляють маскувальні костюми волонтери, як ладижинці, так і переміщені особи. На виготовлення одного костюму витрачають близько трьох годин. Матеріали для маскування, сітки та старі речі, передають місцеві мешканці. Інколи волонтери роблять закупку за свій рахунок. 

За час своєї роботи волонтери виготовили майже дві тисячі маскувальних сіток та костюмів. Окрім них в майстерні також виготовляють обереги для захисників.

Робота волонтерів-маскувальників вже була відзначена подякою від наших захисників, які бороніть Україну на одній з найгарячіших ділянок фронту.

Попит на маскувальні костюми – великий. Але, щоб збільшити обсяги виробництва, волонтерам потрібні робочі руки. Тим більше, що найближчим часом планується збільшення асортименту виробництва.

Докладніше - у відео:





Повернутись