L`News > ЛАДИЖИН / ТОП / Бізнес / Святкові події > У Ладижині відкрився заклад стрітфуду в новому форматі - Döner Mаркет кафе

У Ладижині відкрився заклад стрітфуду в новому форматі - Döner Mаркет кафе

У грудні минулого року національна мережа стрітфуду "Döner Маркет" від торгової марки "Наша Ряба" відкрила у місті Ладижин свій перший заклад - Döner Mаркет кафе. 

НОВИЙ ФОРМАТ ЗАКЛАДУ

Новий формат кафе – це крок до того, щоб створити стильний і красивий ритуал споживання шаурми. Кафе має сучасний дизайн з яскравими і незвичними елементами, підвищений комфорт перебування у закладі – більше місця і простору. Біля кафе також є літня тераса.

ЦІНИ ВІДПОВІДАЮТЬ ЯКОСТІ

Щодо цін, то вони відповідають якості. Традиційна середня шаурма з курочкою або "веганська" обійдеться від 90 грн, з яловичиною – від 115 грн. Більше дізнаєтесь вже у кафе, яке розташувалось поряд з супермаркетом АТБ в Ладижині.

ОФІЦІЙНЕ СВЯТКОВЕ ВІДКРИТТЯ І ШАУРМА 4,5 МЕТРИ

Döner Маркет кафе працює в місті Ладижин вже більше двох місяців, і нарешті - 10 березня 2023 року - відбулось його офіційне відкриття. На святкуванні відкриття кафе у Ладижині майстри-кухарі Döner Mаркет на очах місцевих мешканців приготували шаурму завдовжки 4,5 метри, якою пригостили учасників святкування. За фото з цієї події дякуємо Нелі Богатир (фб-спільнота "Я люблю Ладижин")
Повернутись