L`News > ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > Відкладене через війну весілля – переселенці з Бахмуту одружилися в Ладижині

Відкладене через війну весілля – переселенці з Бахмуту одружилися в Ладижині

Денис та Наталя Поплавські – переселенці з Бахмута. Вони збирались одружитися навесні минулого року на батьківщині, але війна зруйнувала ці плани. 

Першою з Бахмуту виїхала Наталя, майже рік тому. Виїжджала до Ладижина за порадою колежанки, адже тут надавали прихисток. Як трошки облаштувалась сама, вмовила евакуюватися батьків. Денис виїжджав з Бахмуту вже взимку у складних умовах. 

За кілька днів після приїзду Дениса пара зареєструвала шлюб – без урочистостей.

Зараз подружжя разом з дітьми та батьками мешкають у дитячому садочку, який місцева влада облаштувала як тимчасове житло для переселенців. В Ладижині переселенці знайшли роботу, влаштували дітей в освітні заклади, отримують необхідну медичну допомогу. 

Війна докорінно змінила життя цих людей, як і багатьох інших вимушених переселенців. Проте, Денис та Наталя сподіваються повернутися до Бахмуту після війни, якщо вціліє будинок.

Детальніше у відеосюжеті:


Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись