L`News > ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > Переселенці з Херсону відновили в Ладижині бізнес, який мусили закрити через війну

Переселенці з Херсону відновили в Ладижині бізнес, який мусили закрити через війну

Родина переселенців, яка через війну була змушена покинути Херсон, відновила власну справу у Ладижині.

Все довоєнне життя залишилося в Херсоні. Виїхати вирішили, щоб убезпечити дітей. Про це розповідає підприємиця Євгенія з Херсону. Наразі у Херсоні ще залишилась мати Євгенії.

В Ладижині родина з Херсону облаштувалася в дитячому садочку, який був перепрофільований в гуртожиток для переселенців. Діти зараз продовжують отримувати освіту у місцевих закладах освіти. А от орендувати окреме житло поки що - дорого. 

Відновити власну справу в Ладижині було не так складно, як це могло здаватися. Досвід підприємництва вже був. Відкрили невеликий продуктовий магазин. Спочатку торгували солодощами. З часом асортимент почав розширюватись. До підприємницької діяльності долучилися чоловік та діти, крім найменших.

На новому місці власна справа потроху розвивається. Повертатись до Херсона родина вже не планує, проте Євгенія хотіла б забрати до Ладижина свою маму.

Детальніше у відеосюжеті:Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись