L`News > ЛАДИЖИН / ТОП / ВІДЕО / Культура > Героям присвячується. Прем’єра пісні Василя Куцака - ВКЛОНІМОСЬ!

Героям присвячується. Прем’єра пісні Василя Куцака - ВКЛОНІМОСЬ!

Нещодавно вийшла у світ нова пісня місцевого автора Василя Фризоновича Куцака "Вклонімось!", яку він присвятив нашим героям, які загинули на полі бою, захищаючи рідну Україну від російських загарбників.

Звукозапис пісні здійснила вінницька студія звукозапису "MODA-RECORDS" (аранжування - Михайло Монинець, бек-вокал - Тетяна Бученко).

На питання, звідки ж взялись такі влучні слова для пісні, автор пісні Василь КУЦАК відповів:
"Ми всі пережили разом цей жах, коли розпочалась повномасштабна війна, коли все залежало лише від героїзму наших воїнів та добровольців, багато наших героїв поклали своє життя, щоб інші жили в незалежній Україні... Надивився цих жахів, які принесла до нас русня.... захотілось якось сублімувати героїзм наших воїнів і простих людей, на плечі яких звалилась ця біда... Так і народилась пісня - Вклонімось! Вже як вийшло, то вирішувати вже критикам і слухачам. А коли готували відеокліп, то вирішили вшанувати пам’ять наших ладижинських героїв..."

У відеокліпі на пісню "Вклонімось!" було використано відео з офіційного відеоканалу Міністерства культури та інформаційної політики.

Фото героїв, які жили і працювали в Ладижині та загинули у війні з російськими загарбниками, захищаючи суверенітет України, взяті з офіційного сайту та фб-сторінки Ладижинської міської ради (станом на 28.03.2023 року), детальна інформація про героїв за посиланням.

Пропонуємо вашій увазі прем’єру відеокліпу на пісню В.Куцака "Вклонімось!":

Повернутись