L`News > ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > 143 дитини, перебуваючи за кордоном, продовжують здобувати освіту в Ладижині дистанційно

143 дитини, перебуваючи за кордоном, продовжують здобувати освіту в Ладижині дистанційно

Війна в Україні, яку розпочала росія, змінила підхід до навчання дітей. Школи змінили систему проведення уроків та перебування дітей в освітніх закладах через воєнну ситуацію. Але освітній процес триває.  І Ладижин не виключення.

Українським закладам освіти довелося обладнати укриття, в яких діти можуть безпечно знаходитися під час повітряної тривоги. Зазвичай в таких укриттях є запас води та їжі, наявний Інтернет. В окремих школах укриття облаштовані так, щоб можна було продовжувати освітній або ж виховний процес під час повітряних тривог. Крім того, в школах особливу увагу приділяють урокам безпеки.

Разом з тим, є й вчителі, які працюють виключно дистанційно. Насамперед – це вчителі-переселенці, які продовжують проводити заняття для дітей-переселенців. Такі уроки мають свою специфіку.

Дистанційна форма навчання наразі залишається дуже поширеною в Україні, адже багато дітей виїхали за кордон, навіть з відносно безпечних територій. Для того, щоб діти отримували українську освіту вчителі використовують досвід, отриманий під час пандемії Коронавірусу.

Наразі освітні заклади долають виклики, спричинені війною, а українські діти отримують якісну освіту.

Детальніше у відеосюжеті:Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись