L`News > ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > Близько тисячі маленьких ладижинців обслідували лікарі Охматдиту

Близько тисячі маленьких ладижинців обслідували лікарі Охматдиту

Лікарі говорять, що у певної кількості ладижинських дітей через війну, часті сирени повітряної тривоги, через ракетні обстріли Ладижина і пов’язані з цим стресові ситуації спостерігається погіршення стану здоров’я. 

Тому на запрошення місцевої влади до Ладижина приїхали лікарі «Охматдиту», щоб перевірити стан здоров’я дітей. Лікарі Охмитдиту проводять такі виїзні прийоми по всій Україні майже рік. Спочатку надавали консультації дітям, які мешкають на деокупованих територіях. Зараз географія проекту розширилася. Навантаження на лікарів під час таких прийомів дещо вища.

Консультації лікарів отримали як діти з Ладижина, так і діти-переселенці. Уся інформація отримана в ході консультацій чи проведення необхідних аналізів одразу ж вносилась до загальнодержавної медичної бази, завдяки використанню системи Snarlink та сучасному діагностичному обладнання.

Приїзд фахівців «Охматдиту» відбувся за спонсорської підтримки благодійного фонду «МХП-Громаді» та фонду «Ладижин – наш дім».
Лікарі планують приїхати до Ладижина ще раз за півроку, щоб оцінити, як змінився стан здоров’я дітей за цей час.

Детальніше у відеосюжеті:Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись