L`News > Україна / ТОП / Анонси / МХП > 7 млн грн на громади: стартував новий сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”

7 млн грн на громади: стартував новий сезон конкурсу “Час діяти, Україно!”

4 травня розпочався новий сезон грантового конкурсу для локальних ініціатив у громадах “Час діяти, Україно!”. Загальний бюджет становить 7 млн грн. Розмір фінансування одного проєкту – до 100 000 гривень. Одна команда має змогу подати одну або більше проєктних заявок.

“Під час повномасштабної війни локальні виклики нікуди не зникають. Натомість додаються нові: від адаптації переселенців (яка, згідно з нашим дослідженням, не скрізь є системною), збільшення тиску на медзаклади в громадах до значної потреби в усіх регіонах місць психологічної реабілітації та відновлення. Тому щоб підтримати громади й активістів у їхньому бажанні створити навколо себе кращий, ефективніший, здоровіший простір, ми продовжуємо наш щорічний грантовий конкурс “Час діяти, Україно!”, – коментує Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду “МХП – Громаді”, який є організатором конкурсу “Час діяти, Україно!”.

Географія конкурсу – 12 областей України: від Волинської до Дніпропетровської областей. Тематика проєктів, які можуть отримати фінансування, – широка: від освітніх, медичних, інфраструктурних до ініціатив з реабілітації ветеранів та підтримки розвитку української культурної ідентичності.

“Головна умова: учасники конкурсу мають чітко обґрунтувати важливість розв’язання конкретної проблеми для місцевої громади/регіону. Проєкти мають бути реакцією на суспільні запити, бути важливими для певного закладу (школа/садок), невеликого населеного пункту чи громади. Тільки тоді відбудеться синергія зусиль й ми побачимо хороший результат”, – пояснює Володимир Панченко, керівник національних проєктів благодійного фонду “МХП – Громаді”.


Проєктні пропозиції приймаються з 4 травня до 1 червня 2023 року. 

Заявки подаються на сайті конкурсу: https://timetoact.com.ua/.
У разі виникнення питань щодо заповнення документів можна писати організаторам на пошту: timetoact@mhp.com.ua

Попередньо результати конкурсу будуть оголошені 20 червня 2023 року.
Повернутись