L`News > ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > Ладижинські волонтери виготовляють один маскувальний костюм приблизно за дві години

Ладижинські волонтери виготовляють один маскувальний костюм приблизно за дві години

З початку війни Ладижин став центром виготовлення маскувальних сіток та індивідуальних маскувальних костюмів для захисників України. Маскувальники Ладижина входять до волонтерського руху ГО «Ветеранська спілка учасників АТО міста Ладижин».

На виготовлення одного костюму необхідно приблизно дві години активної роботи. За весь час роботи волонтерів вже виготовлено три тисячі маскувальних засобів, які були доправлені бійцям на лінію фронту.  

Взимку почали виготовляти окопні свічки, які користуються попитом і зараз. З часом асортимент продукції, що виготовляють волонтери розширився.

Волонтери не тільки шиють необхідні захисникам речі, а й готують домашню їжу, збирають медикаменти, засоби гігієни, тощо.

Допомагають виготовляти необхідні захисникам речі всі небайдужі, як з числа місцевих мешканців, так і переселенці.  

Детальніше у відеосюжеті:Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись