L`News > ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > Художники і дизайнери Ладижина також допомагають ЗСУ

Художники і дизайнери Ладижина також допомагають ЗСУ

З початку війни, яку розпочала росія, Збройні Сили України активно використовують дрони для знищення техніки та живої сили окупантів. Та для ефективнішої роботи безпілотників, потрібні додаткові засоби. Виготовлення таких аксесуарів для дронів налагодили волонтери-дизайнери з Ладижина.

Креслення для своїх виробів волонтери розробили самотужки, деякі з них передали в подібні майстерні в інших містах України.
Продукцію 3D-майстерні на фронт регулярно доправляють волонтери, які постійно їздять до захисників України на передову.

Поки одні волонтери вдосконалюють свої інженерні навички, інші шукають свої способи допомогти Збройним Силам України.
Так художник з Ладижина провів виставку-продаж своїх картин, щоб зібрати гроші на купівлю необхідного обладнання для військових. На персональній виставці Дмитро Самошевський представив власні картини.

На виручені від продажу картин гроші Дмитро Самошевський придбав тепловізор, який передав на фронт, і він вже допомагає нашим захисникам боронити Україну.


Детальніше у відеосюжеті:Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись