L`News > ТОП / ВІДЕО-НОВИНИ / Пов’язані з війною > В Ладижині розробляють програму реабілітації захисників України

В Ладижині розробляють програму реабілітації захисників України

В Ладижині почали розробляти комплексну програму реабілітації Захисників України, які вже повернулися або ж повернуться з війни. До програми мають долучитися громадські організації, благодійні фонди, як українські, так і з країн-партнерів.

В місті вже пройшла зустріч представників міської влади та керівників громадських організацій, під час якої чимало часу було приділено саме питанню реабілітації та допомоги Захисникам України та їхнім родинам.

В Ладижині вже є організації, які займаються реабілітацією Захисників ще з 2014 року. Але через повномасштабне вторгнення росії діючі програми доводиться переглядати, розширювати та шукати інші способи вирішення питань.  

За сприяння міської влади в місті з’явиться комплексна програма реабілітації для Захисників України та для їхніх сімей, яка буде охоплювати кілька напрямків. Наразі в Ладижині триває пошук ресурсів та можливостей для реалізації цих задумів.

 
Детальніше у відеосюжеті:Даний відеосюжет було підготовлено за підтримки громадської організації "Національна асоціація медіа" (м.Київ), автор - журналіст Павло Палагута, вимушений переселенець з міста Слов’янськ Донецької області, який нині живе і працює у місті Ладижин.Повернутись