L`News > ЛАДИЖИН / Спорт > Ладижинці здобули призові місця на обласному чемпіонаті зі стрільби кульової

Ладижинці здобули призові місця на обласному чемпіонаті зі стрільби кульової

30 серпня у Вінниці відбувся обласний чемпіонат області з кульової стрільби з пневматичної зброї серед дорослих та юніорів. В змаганнях взяли участь і вихованці Ладижинської ДЮСШ №2. Про це повідомляє сайт Ладижинської міської ради.

В особистому заліку у вправі з пневматичного пістолета серед дорослих ладижинець Ярослав Мантак виборов 3 місце.
Що стосується командних вправ, ладижинці Ярослав Мантак, Олександр Корнійчук та Микола Бондаренко здобули 2 місце.
В цій же вправі призові місця здобули ладижанки Марія Кухар, Тамара Денисюк та Підопригора Марія. Дівчата вибороли 3 місце серед дорослих, і стали бронзовими призерами серед юніорок.

В командній вправі з пневматичного пістолета 3 місце у наших юніорів Валерія Мусінова, Олександра Корнійчука та Миколи Бондаренка.
2 місце у командній вправі з пневматичної гвинтівки серед юніорок та 3 місце серед дорослих здобули ладижанки Діана Валявська, Аліна Комишня та Юлія Гавенко.

В’ячеслав Безбах, Владислав Срібняк та Іван Бурлака здобули 3 місце у командній вправі з пневматичної гвинтівки серед юніорів.
На високому рівні показали себе ладижинські спортсмени й у вправі МІХ з пневматичного пістолета серед дорослих. В цій категорії 2 місце здобули Ярослав Мантак та Тамара Денисюк.

В цій же вправі серед юніорів Олександр Корнійчук та Тамара Денисюк вибороли 3 місце. А в МІХ з пневматичної гвинтівки серед юніорів 3 місце вибороли ладижинці Діана Валявська та Владислав Срібняк.

Тренують спортсменів Юрій Сенченко та Павло Наказнюк.