L`News > ЛАДИЖИН / ТОП / ДТЕК > ДТЕК Ладижинська ТЕС потрапила у ТОП-10 борців з екологією, посівши в рейтингу почесне 9 місце

ДТЕК Ладижинська ТЕС потрапила у ТОП-10 борців з екологією, посівши в рейтингу почесне 9 місце

Обсяг викидів забруднюючих речовин в повітря за 2016 році становив 65,5 тис. тонн. У 2018-му він зріс на 12% – до 72,3 тис. тонн.
LIGA.net з'ясувала, хто в Україні вносить найбільший внесок у забруднення атмосфери. На основі останніх доступних даних Мінекології видання склало рейтинг компаній, які надають найбільший вплив на екологічну ситуацію в державі.

Головний висновок з рейтингу очевидний: енергетика та металургія — дві найнеекологічніші галузі української економіки.
Ще один висновок: погана екологія не заважає бізнесу. За підсумками 2018 року, принаймні, частина компаній списку задекларувала багатомільйонний (або мільярдний) прибуток.

Нагадаємо, Ладижинська ТЕС входить в "ДТЕК Західенерго" і знаходиться в Вінницькій області. У складі станції шість енергоблоків потужністю 300 МВт кожен, введених в експлуатацію в 1970-1971 роках. Кожен енергоблок включає пиловугільний котел ТПП-312 продуктивністю 950 т / год і парову турбіну К-300-240-2.

Станція працює на вугіллі газових марок.

У липні 2019 року адміністрація станції не пустила на підприємство екологічних інспекторів. Планова перевірка повинна була початися 22 липня, але так і не відбулася. За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України, відокремлений підрозділ Ладижинська ТЕС АТ "ДТЕК Західенерго" включений до "Переліку об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні за викидами в атмосферне повітря" і в "Перелік об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля за освітою відходів".Повернутись