L`News > Спорт > Спортсмени ладижинського турклубу «Крокус» вибороли призові місця на чемпіонаті області

ХХІІІ обласні змагання з пішохідного туризму у приміщеннях відбулись у с. Агрономічне Вінницького району.

З 15 по 17 лютого за жовту майку лідера змагалися 312 учасників (21 команда з молодших юнаків та 18 команд – старших). Ладижин на обласних змаганнях представляли 16 спортсменів клубу «Крокус», (тренери: Микола Стефаник та Оксана Бевз), – повідомляє сайт Ладижинської міської ради.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fwelcome.lada%2Fposts%2F2091643994211830&width=500" width="500" height="794" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

На змаганнях з пішохідного туризму старші юнаки боролись за перемогу на двох дистанціях: особисто-командна смуга перешкод та командна смуга перешкод. За підсумками двох дистанцій змагань ладижинці посіли ІІІ місце. В особистому заліку Радченко Ліза – І місце, Рагозіна Аліна – ІІІ місце.