L`News > ДТЕК / Культура / ТОП > В Ладижинському гаю почали створювати унікальні дерев’яні скульптури

В Ладижинському гаю почали створювати унікальні дерев’яні скульптури

23 вересня відбулося урочисте відкриття міжнародного фестивалю «Ладижинський гай-2019». Старт заходу був символічним – в місцевому дендропарку висадили дерева на заміну тим, які вирубали для майбутніх скульптур. В церемонії відкриття взяли участь мер міста, керівники місцевих підприємств та учасники фестивалю.

Отже, з 23 по 27 вересня в Ладижинському дендропарку на власні очі можна побачити, як працюють з деревом майстри світового рівня: Сергій Кляпетура (Україна), Андрій Кліщ (Україна), Богдан Гладкий (Україна), Маріюс Пятраускас (Литва), Владімір Чиквін (Білорусь). Унікальність скульптур в тому, що вони виготовлятимуться "наживо"- за їх появою можна буде спостерігати у міському парку впродовж п'яти днів.
 
23 вересня скульптори творитимуть до 18-ї години. А з 24 по 27 вересня робота в парку триватиме з 9:00 до 18:00. Весь цей час ладижинці та гості міста матимуть змогу вільно спостерігати за роботою учасників фестивалю та навіть послухати лекцію про види, жанри та техніку виконання сучасної паркової скульптури.
 
Основні заходи програмою фестивалю передбачені ближче до вихідних.

Як на своїй сторінці у фейсбук повідомляє  прес-служба ДТЕК Ладижинської ТЕС, фестиваль дерев’яної скульптури в Ладижині став результатом участі громади в щорічному конкурсі «Громада своїми руками», що проходить за підтримки компанії #ДТЕК. Ініціатор проекту - Валерій Коломєйцев. Проект реалізовано за участі Агенції місцевого економічного розвитку м. Ладижин (директор Людмила Равлюк).

Повернутись