L`News > ЛАДИЖИН / Спорт > Ладижинські стрілки здобули перемогу на чемпіонаті області

Ладижинські стрілки здобули перемогу на чемпіонаті області

5 жовтня на базі стрілецького тиру Вінницького державного Університету пройшов чемпіонат Вінницької області зі стрільби кульової серед спортсменів 1999 року народження  і молодших.

В особистому заліку вихованець Ладижинської ДЮСШ №2 Ярослав Мантак (студент Ладижинського коледжу ВНАУ) здобув перемогу на чемпіонаті області у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет). З результатом 559 очок Ярослав випередив вінничанина на 11 пунктів. Також він в парі зі студенткою коледжу Катериною Григоренко здобули І місце у вправі «MIX-пістолет», випередивши вінницьку пару на 8 очок.

ІІ місце у командній вправі з пневматичного пістолета вибороли ладижинці Ярослав Мантак, Олександр Корнійчук та Микола Бондаренко. У цій же вправі на ІІІ місці ладижинські дівчата у складі Катерини Григоренко, Марії Кухар та Тамари Денисюк.

ІІІ місце в категорії «MIX-гвинтівка» вибороли Тетяна Стецько та Владислав Срібняк.

А в командній вправі з пневматичного пістолета ІІІ місце здобула команда дівчат: Діана Валявська, Аліна Комишня та Тетяна Стецько.

Тренує ладижинських спортсменів Юрій Сєнченко.