L`News > Спорт > Ладижинці стали призерами чемпіонату Європи з паратхеквондо

Ладижинці стали призерами чемпіонату Європи з паратхеквондо

Поки Європа та світ святкували Хеловін, національна паралімпійська збірна команда України з тхеквондо виборювала перемогу на чемпіонаті Європи з паратхеквондо, що 31 жовтня пройшов у місті Барі, Італія. Майже у повному складі національна збірна команда України взяла участь у цьому престижному рейтинговому турнірі. За результатами змагань в особистому заліку українці вибороли одну золоту, дві срібні та три бронзових нагороди та таким потужним результатом завершили сезон-2019. Про це повідомляє Національного комітету спорту інвалідів України.

В складі національної збірної команди України у турнірі взяли участь і ладижинські спортсмени.
В особистому заліку в розділі пумсе (клас Р31) срібну медаль виборола ладижанка Інна Трохименко.

Бронзовими призерами змагань стали:
клас К43 (вагова категорія до 75 кг) – Антон Швець
в розділі пумсе (клас Р34) – Іванна Цапціна.

Зазначається, що це були заключні змагання насиченого спортивного року: впродовж 2019 року національна збірна команда України з паратхеквондо взяла участь у 9 міжнародних стандартах. У шести з них паралімпійці України виборювали перше командне місце і один раз стали срібними призерами.

Тренує спортсменів заслужений тренер україни Сергій Брушніцький.