L`News > ДТЕК > Подбали про безпеку маленьких «сонечок»: завдяки «Громаді своїми руками» в дитячому садку Заозерного встановили огорожу

Подбали про безпеку маленьких «сонечок»: завдяки «Громаді своїми руками» в дитячому садку Заозерного встановили огорожу

Огорожу, нові ворота та хвіртки облаштували навколо дитячого садка «Сонечко», що на Вінниччині у Заозерному. Подбати про безпеку дітлахів вдалося завдяки конкурсу «Громада своїми руками». 

«Сонечко» відвідують 30 дітей із Заозерного та сусіднього села Василівка. Завдяки зусиллям вихователів, батьків та спонсорській підтримці в садку створено всі умови для всебічного розвитку малечі. Нова огорожа навколо закладу – також результат співпраці громади та бізнесу. Проєкт її облаштування жителі села подали на участь в цьогорічному конкурсі компанії ДТЕК «Громада своїми руками» і перемогли. 
 
«На реалізацію нашого проекту з фонду конкурсу нам виділили 80 тисяч гривень. Цих коштів вистачило, щоб замінити на нову нашу стареньку огорожу, якій вже понад 30 років, і встановити сучасні металеві ворота, і хвіртки, – розповідає Ірина Басараб, учасниця ініціативної групи, голова Заозернянської сільської ради. – Коли ми подавалися з цим проектом, то в першу чергу думали про безпеку малечі. Ми вдячні компанії ДТЕК, що допомагає реалізувати такі важливі проєкти». 

І це далеко не єдине покращення у садку, яке змогли власними руками і за підтримки ДТЕК реалізувати жителі Заозерного. Минулого року завдяки участі у  «Громаді своїми руками» у «Сонечку» відремонтували старий дах.  

«ДТЕК – стратегічний та соціально-відповідальний партнер Ладижина і околишніх сіл. Компанія всіляко підтримує ініціативи громади, щодо розвитку міст та сіл, покращення та створення умов для якісного і комфортного виховання дітей та молоді. Бо ми розуміємо, що від того, який ми закладемо фундамент, залежить те, яким будем наше майбутнє  – коментує Ігор Снєгін директор ДТЕК Ладижинська ТЕС. – І, що найголовніше, ми створюємо це майбутнє разом – громада, влада та бізнес. А це запорука того, що відповідальність відчуватиме кожен і кожен буде прикладати максимум зусиль».
Повернутись