L`News > Спорт > Стрілець з Ладижина в складі збірної області змагався на чемпіонаті України

Стрілець з Ладижина в складі збірної області змагався на чемпіонаті України

Цими вихідними у Львові завершився чемпіонат України зі стрільби кульової серед учасників 2002 р.н. та молодших. Змагання зібрали молодих спортсменів з усіх куточків країни, в тому числі і Вінниччини. До складу збірної області увійшов вихованець Ладижинської ДЮСШ №2 Корнійчук Олександр. Тренує спортсмена Юрій Сенченко (Ладижинський коледж ВНАУ).

Вперті протистояння визначили фіналістів у двох категоріях: стрільба з пневматичної гвинтівки та стрільба з пістолета, повідомляє відділення НОК України у Львівській області.

В підсумку, у стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-11а серед юніорів чемпіоном став представник Вінницької області Данило Даніленко, у цій же вправі ще один представник нашої області Дмитро Мельник посів третє місце.

У змаганнях зі стрільби з гвинтівки у вправі ГП мікст (змішані команди – двоє дівчат та двоє хлопців) Вінницька область у складі Дар’ї Римської, Дар’ї Яремчук, Олександра Стасюка та Володимира Швеця посіла перше місце.

У загальнокомандному заліку серед областей України команда Вінницької області посіла 2 місце. Пише Моя Вінниця.