L`News > Спорт / ВІДЕО > Спортсмени клубу «Крокус» успішно виступили на обласних змаганнях

Спортсмени клубу «Крокус» успішно виступили на обласних змаганнях

24 обласні змагання з пішохідного туризму відбулися у Вінниці 22 лютого. 29 команд і майже три сотні спортсменів віком від 10 до 21 року змагалися в приміщеннях 17-ї фізико-математичної школи та Вінницького технічного коледжу.

Ладижин представляли вихованці клубу «Крокус». Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомляє тренер місцевої команди Оксана Бевз.

Змагання проходили на дистанціях «Особиста смуга перешкод» у шести вікових категоріях та «Командна смуга перешкод» у трьох вікових категоріях.

В дописі зазначається, що наші спортсмени гідно представили місто.

У віковій категорії 2005-2006 р. н.:
  • чемпіонкою стала ладижанка Валентина Слободзян, яка впевнено перемогла 37 дівчат і 44 хлопці, показавши найкращий час;
  • срібло виборола наша Ліза Радченко срібло, показавши третій час серед 82 учасників;
  • у десятку кращих спортсменів області увійшли Іван Мартинюк та Ольга Рагозіна.
У категорії 2007-2008 р. н.:
  • впевнено увійшли до фінальних забігів Вероніка Ковтуненко, Катерина Пащук та Єлизавета Косенко;
  • у фіналі Вероніка Ковтуненко виборола срібло, показавши четвертий час серед 40 дівчат та 44 хлопців;
  • Катя та Ліза посіли 7 і 8 місця відповідно.
Серед учасників 2003-2004 р. н.:
  • Аліна Рагозіна посіла 4 місце з 18 спортсменів, поступившись лише дівчатам зі збірної області з пішохідного туризму.
  • Даниїл Журба посів 9 місце серед 25 хлопців.
Тренують команду Стефаник Микола та Оксана Бевз.