L`News > ЛАДИЖИН / Здоров’я > Три кроки пацієнта, щоб потрапити на прийом вузького спеціаліста Ладижинської міської лікарні

Три кроки пацієнта, щоб потрапити на прийом вузького спеціаліста Ладижинської міської лікарні

Ладижинська міська лікарня нагадує алгоритм дій, щоб потрапити на прийом вузького спеціаліста Ладижинської міської лікарні:

Щоб потрапити на консультацію до вузького спеціаліста: хірурга, травматолога, отоларинголога, кардіолога, ендокринолога, офтальмолога та ін. потрібно:

1. Отримати направлення від сімейного лікаря Ладижинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Реєстратура знаходиться на першому поверсі хірургічного корпусу (колишня дитяча консультація, тел. 6–15–32).
2. Після отримання направлення від сімейного лікаря, потрібно записатися в електронну чергу до спеціаліста в реєстратурі, яка знаходиться на першому поверсі поліклінічного відділення біля аптеки, тел. 6–18–92.
3. В призначену дату та час з'явитися на консультацію до лікаря. Вузький спеціаліст нашої лікарні надає консультативний висновок із рекомендаціями.

Зверніть увагу!

В Ладижинському центрі первинної медико-санітарної допомоги в будні з 08:00 до 16:00 працює кабінет невідкладної допомоги, лікар якого надає невідкладну допомогу населенню міста та обслуговує виклики "на дому".

В неробочі години Ладижинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги та нічний час медичне обслуговування населення забезпечує відділення екстреної та невідкладної допомоги Ладижинської міської лікарні.
Повернутись